drahokamy

Pozývame vás na 12 hodinový víkendový webinár v termíne 6. – 7. februára 2021, počas ktorého nás holandský homeopat Wiet van Helmond zavedie do minerálneho sveta drahokamov.

Wiet van Helmond vyrastal v rodine, kde bola bežná homeopatia a prírodná liečba. Preto, keď v šiestich rokoch vyhlásil, že sa chce stať lekárom, myslel tým povolanie homeopata. Svoju prax začal pred viac ako 20 rokmi a v roku 2002 začal prednášať v Holandsku a susedných krajinách. Je obľúbeným učiteľom v Európe aj v Spojených štátoch. Wiet publikoval množstvo článkov v homeopatických časopisoch a zúčastnil sa na viac ako 20 provingov.

Drahokamy

Všetci poznáme základné stavebné kamene života. Poznáme ich z periodickej tabuľky, nespočetných provingov z našich repertórií a materií medík. Ale minerály vo forme drahokamov majú pridanú hodnotu. Aj keď niektoré rastliny môžu byť bohaté na kremík, vždy je jasný rozdiel medzi Siliceou a rastlinou. Drahé kamene sú ozvenou evolučných momentov v histórii našej planéty. Pripomínajú fotografie historickej konštelácie. Pozostávajú zo zhmotnených energetických stôp, ktoré môžu byť veľmi jemné. Napríklad halit (kamenná soľ) môže byť bezfarebný a priehľadný ako sklo, ale už po niekoľkých hodinách vystavenia najmenšiemu množstvu žiarenia zmení farbu a v energetickej polievke, ktorou je kameň, sa kľúčové aspekty premenia.

drahokamy
drahokamy

Počas seminára sa zoznámime najmä s najpoužívanejšími drahokamami. Prostredníctvom prípadov a súvislostí s periodickou tabuľkou bude veľmi ľahké prejsť od prípadu k drahokamu. Po tomto webinári sa ľahko zorientujete v tejto skupine liekov aj bez kníh podrobne opisujúcich drahokamy. Len čo odhalíme podstatu tejto záhadnej skupiny, budete milo prekvapený zistením, že ste ich už nevedomky predpisovali. Z vtáčej perspektívy kryštalickej štruktúry bude predpisovanie (všetkých skupín liekov) jednoduchšie a reakcie pacientov budú lepšie interpretovateľné. Vedomá integrácia týchto liekov do našej praxe uzavrela kruh s dielom Hahnemanna. Uzatvoril sa tak cyklus vývoja homeopatie od jej zrodu až po začlenenie do obrazu homeopatických liekov a skupín liekov vývojovo – psychologických aspektov. Tak sme získali v homeopatii nový, širší a systémovejší pohľad na človeka a našu profesiu.

Pripojíte sa k nám pri tomto odhaľovaní? Prihláste sa na adrese: petrociova@gmail.com

Bližšie informácie a časový harmonogram webinára: https://www.akademiahomeopatie.sk/event/wiet-van-helmond/

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: