Wiet van Helmond

Autizmus je čoraz častejší problém, s ktorým sa stretávame v praxi. V posledných piatich rokoch pracoval Wiet van Helmond na protokole liečby autistických, ADHD a ADD klientov, najmä detí s veľmi dobrým úspechom a pozitívnou spätnou väzbou od rodičov aj učiteľov.  Tieto postupy bude počas webinára tiež prezentovať.

Svoju prax začal pred viac ako 20 rokmi a v roku 2002 začal prednášať v Holandsku a susedných krajinách. Je obľúbeným učiteľom v Európe aj v Spojených štátoch. „Keď učím, rád vyjdem zo širšej perspektívy a potom sa zameriavam na detaily. Študenti si počas kurzu často začnú vytvárať pohľad na prípad a kým sa dostaneme k podrobnejšiemu popisu situácie, už vedia, kde hľadať riešenia, t. j. ktoré lieky zvoliť.“
Wiet publikoval množstvo článkov v homeopatických časopisoch a zúčastnil sa na viac ako 20 provingo

Ako skutočný holistický terapeut Wiet využíva dramatické postupy a humor, aby opísal stav a príbeh klienta. Takto získame silný rezonančný, empatický pocit pre to, čo pacient prežíva a čo mu liek môže a má priniesť. Preto sa veľmi dobre počúva ako lektor. Príjemne sa počúva a jeho skúsenosti sa ľahko zapamätajú. Preto je možné ich neskôr využiť vo vlastnej praxi.
Počas týchto dvoch dní bude Wiet hovoriť o niekoľkých zaujímavých prípadoch so známymi a menej známymi homeopatickými liekmi. Zároveň uvidíme akoby cez plece spôsob jeho práce. Uvidíme niekoľko veľmi zaujímavých lekcií o odoberaní a analýze prípadov prostredníctvom
jeho úspechov aj omylov.

Tešíme sa na túto novú príležitosť prehĺbiť si vedomosti o homeopatickej liečbe autistického spektra a ADHD.

Časový harmonogram

Webinár sa uskutoční v dňoch 21.10. – 22.10. 2023 v časových blokoch: 9,00 – 10,30 hod, 11.00 – 12.30 hod, 14,00 – 15,30 hod, 16.00 – 17.30 hod
Po webinári vám pošleme odkaz na videozáznam.

Webinár bude trvať spolu 12 hodín (6 hodín v sobotu a 6 hodín v nedeľu)
Účastnícky poplatok je 120 € (3000 CZK).

Prihláste sa, prosím na mail: sakh.bakajsova@gmail.com
Tel: 00421 905 834 565

Možnosti platby

1. Bankový prevod:

IBAN: SK92 0200 0000 0032 6253 6255
BIC: SUBASKBX
Majiteľ účtu: PETROCI s.r.o., Mliekarenska 10, 821 09 Bratislava, Slovensko
Prosíme, nezabudite napísať svoje meno po poznámky.

2. PayPal na účet: info@akademiahomeopatie.sk
Ak napíšete email na petroci@gmail.com, vytvoríme vám faktúru z PayPal účtu firmy PETROCI s.r.o. Potrebujeme k tomu fakturačné údaje.
Cez PayPal ľahko môžete zaplatiť faktúru aj keď nemáte svoj vlastný PayPal účet.

Tlmočenie

Wiet van Helmond bude hovoriť Anglicky. V prípade potreby si budete môcť zapnúť tlmočenie do slovenčiny (kanál Korean, neexistuje v Zoom Slovenčina). Iné kanály budú: Poľština (Portuguese), Francúzština, Nemčina. Na týchto kanáloch počuť hlavne hlas tlmočníka a len ticho (asi 20% hlasitosti) hlas samotného prednášajúceho.

ZOOM online platforma

Webinár bude online. Účastníci dostanú Zoom link večer pred webinárom. Ak po prvý raz použijete Zoom, budete potrebovať si stiahnuť malú aplikáciu Zoom. Po kliknutí na link Vás program navedie.

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: