Pozývame Vás na Letnú školu Slovenskej akadémie klasickej homeopatie v Levoči, ktorá bude trvať 4 dni – od 6. do 9. júla 2017.

Prednášať bude Dr. Oľga Fatula z Moskvy, ktorá je veľkou odborníčkou na zvieraciu ríšu. Oľga je absolventkou lekárskej fakulty v Moskve. Venovala sa liečbe detí a dospievajúcich. Homeopatické vzdelanie získala u R. Sankarana v Indii a v Londýne (Royal College of Physicians). Obhájila dizertačnú prácu v odbore regeneračnej medicíny a homeopatie. Vedie v Moskve vlastnú homeopatickú akadémiu. Je známa svojou odbornou činnosťou a veľkým počtom provingov, ktoré publikuje v ruských a zahraničných časopisoch. 


Dr. Oľga Fatula nám ukáže rozdiely medzi hlavnými skupinami živočíšnych liekov, s ktorými má najväčšiu skúsenosť: motýle, vtáky, hmyz, cicavce, ryby. Počas letnej školy uvidíme veľa videoprípadov z jej praxe.

Miestnosť

Podľa počtu prihlásených – buď v Hoteli U Leva alebo v priestoroch Mestského kultúrneho strediska. Preto prosíme, aby ste sa prihlásili čím skôr, a to aj ak uvažujete len predbežne.

Prihlášky

Jana Petrociová – petrociova@gmail.com, 0948 127 733.


Stravovanie

Obed – denné menu (3,50 €) v Hoteli U Leva, v prípade záujmu aj polpenzia (raňajky a večere).

Ubytovanie

V hoteli U Leva a v iných ubytovacích zariadeniach v Levoči, dohodneme nižšie ceny ako sú bežné v letnej sezóne. Záujem o ubytovanie hláste čím skôr na petrociova@gmail.com, 0948 127 733.

Poplatok za 4 dni

119 € (študenti SAKH a členovia SKH, SLHS, ČHA, ČLHS), 129 € (ostatní).

Časový harmonogram:

Prednášky sa začnú už vo štvrtok o 9.00. Registrácia od 8.00. Prednášať sa bude do 18.00. Prednášky prispôsobíme sprievodnému programu, ktorý bude zaujímavý a pestrý. 

Tešíme sa na stretnutie v letnej Levoči.

Dr. Vladimír Petroci

Foto: Autor: Ing.Mgr.Jozef Kotulič – Vlastné dielo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=48479840

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: