Dr. Heiner Frei zo Švajčiarska & Dr. Anna Furmaniuk z Poľska

Polárna analýza │Sehgalova metóda │Malé lieky v praxi

Pozývame Vás na štvordňovú letnú školu v Levoči v dňoch 5.- 8. júla 2018. Prvé dva dni (štvrtok, piatok) bude prednášať Dr. Anna Furmaniuk z Poľska. Nasledujúce dva dni (sobotu a nedeľu) bude prednášať Dr. Heiner Frei zo Švajčiarska.

 

Dr. Anna Furmaniuk je jedným z najlepších poľských homeopatov. V Levoči bude prezentovať prípady, v ktorých viedla k nájdeniu správneho lieku Sehgalova metóda. Vysvetlí použité rubriky, repertorizáciu (RADAR / SYNERGY) a ukáže rozdiely medzi podobnými rubrikami. 
Samostatnou témou budú aj najužitočnejšie rubriky v prípadoch malých detí a využitie reči tela pri hľadaní vhodných rubrík u detí. Anna bude hovoriť aj o kombinovaní metód v homeopatickejh praxi. Samostatnou témou budú zaujímavé prípady z praxe, najmä malých zaujímavých liekov.

Anna Furmaniuk ukončila štúdium medicíny na Univerzite medicíny v Poznani v roku 1998 a v tom istom roku začala svoje štúdium homeopatie. Neskôr sa špecializovala na klasickú homeopatiu. Od roku 2004 má súkromnú prax, v ktorej využíva najmä metódu R. Sankarana, M. L. Sehgala a J. Scholtena. Mnoho rokov bola členkou výboru Asociácie homeopatických lekárov v Poznani, publikovala v poľských homeopatických časopisoch. V snahe pomôcť rozvinúť poľskú homeopatiu preložila repertórium Sehgalovej metódy z Nemčiny do Poľštiny a vydala túto knihu Evy Lang “Nové homeopatické repertórium” v roku 2016.

Dr. Heiner Frei je známy ako objaviteľ polárnej analýzy, ktorá stavia na objavoch Dr. Boenninghausena a jeho repertóriu. Je to jednoduchá metóda, ktorá približuje presnú individualizovanú homeopatiu všetkým. Dr. Heiner Frei dosahuje 85% úspešnosť pri priemernom trvaní vyšetrenia 12 minút. Všetky potrebné pomôcky máme k tejto metóde zadarmo: samotný program Polarity analysis v slovenčine ako aj slovenský preklad dotazníkov Dr. Heinera Frei. 

Miesto: Mestské divadlo, Námestie Majstra Pavla, 054 01 Levoča 

Ubytovanie: Ak máte záujem o ubytovanie, môžeme vám ho objednať za zvýhodnenú cenu). 

Časový plán: 05. – 08. 07. 2018: od 9.00 do 18.00, v nedeľu do 14.00 hod. 

Poplatok za seminár: 4-dňový seminár: 139,- €. Študenti SAKH, členovia SKH, SLHS, ČHA a ČLHS majú zľavu 10 €, t.j. ich poplatok je 129 €. 

Prihlášky na seminár: petrociova@gmail.com 

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: