HOMEO magazín – pohybové ústrojenstvo

Nové číslo Homeo magazínu na tému pohybové ústrojenstvo

S prichádzajúcou jarou sa budeme určite chcieť viac rozhýbať, a aby to išlo ľahšie, nové číslo HOMEO magazínu sa v hlavnej téme venuje tentoraz pohybovému ústrojenstvu. 𝗕𝗼𝗹𝗲𝘀𝘁̌ 𝗸𝗿𝗶́𝘇̌𝗼𝘃, 𝗽𝗼𝘀𝘂𝗻𝘂𝘁𝗮́ 𝗽𝗹𝗮𝘁𝗻𝗶𝗰̌𝗸𝗮, 𝘀𝘁𝘂𝗵𝗻𝘂𝘁𝗮́ 𝘀̌𝗶𝗷𝗮, 𝗶𝘀𝗰𝗵𝗶𝗮𝘀, 𝗴𝗮𝗻𝗴𝗹𝗶𝗼𝗻, 𝗿𝗲𝘂𝗺𝗮, 𝗮𝗿𝘁𝗿𝗶𝘁𝗶́𝗱𝗮, 𝗮𝗿𝘁𝗿𝗼́𝘇𝗮, 𝘇𝗮𝗺𝗿𝘇𝗻𝘂𝘁𝗲́ 𝗿𝗮𝗺𝗲𝗻𝗼, 𝗽𝗿𝗼𝗯𝗹𝗲́𝗺𝘆 𝘀 𝗸𝗼𝗹𝗲𝗻𝗼𝗺, 𝘀𝘆𝗻𝗱𝗿𝗼́𝗺 𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮́𝗹𝗻𝗲𝗵𝗼 𝘁𝘂𝗻𝗲𝗹𝗮, 𝘁𝗲𝗻𝗶𝘀𝗼𝘃𝘆́ 𝗹𝗮𝗸𝗲𝘁̌, 𝗽𝗮̈𝘁𝗻𝗮́ 𝗼𝘀𝘁𝗿𝗼𝗵𝗮 – o týchto problémoch sa dozviete viac v téme čísla.

Svoj pohľad na homeopatiu nám v rozhovore priblížil skvelý anglický homeopat 𝗗𝗿. 𝗝𝗼𝗻𝗮𝘁𝗵𝗮𝗻 𝗛𝗮𝗿𝗱𝘆.

Predstavíme vám ďalších 𝟭𝟮 𝗹𝗶𝗲𝗸𝗼𝘃 𝗱𝗼 𝗱𝗼𝗺𝗮́𝗰𝗲𝗷 𝗵𝗼𝗺𝗲𝗼𝗽𝗮𝘁𝗶𝗰𝗸𝗲𝗷 𝗹𝗲𝗸𝗮́𝗿𝗻𝗶𝗰̌𝗸𝘆 a v akútnej homeopatii pribudli rady pre liečbu úrazov a pooperačných stavov.

Homeo magazín
Homeo magazín

V novom seriáli vám postupne odhalíme silu Bachových kvetov. 𝗕𝗮𝗰𝗵𝗼𝘃𝘂 𝗸𝘃𝗲𝘁𝗼𝘃𝘂́ 𝘁𝗲𝗿𝗮𝗽𝗶𝘂 objavil pred 90 timi rokmi doktor Eduard Bach, lekár, ktorý sa vo svojej lekárskej praxi zaoberal aj homeopatiou, hľadal jednoduchý prírodný systém liečenia, ktorý bude bezpečný a budú ho môcť ľahko používať všetci ľudia.

V pravidelných poradniach sa dozvieme o 𝗿𝗲𝗸𝗼𝗻𝘃𝗮𝗹𝗲𝘀𝗰𝗲𝗻𝗰𝗶𝗶 𝗽𝗼 𝗽𝗼̂𝗿𝗼𝗱𝗲, ako pomôcť s 𝗿𝗮𝘀𝘁𝗼𝘃𝘆́𝗺𝗶 𝗽𝗿𝗼𝗯𝗹𝗲́𝗺𝗮𝗺𝗶 𝗱𝗲𝘁𝗶́, o 𝗺𝗲𝗻𝗼𝗽𝗮𝘂𝘇𝗲 a 𝘇𝘃𝗮̈𝗰̌𝘀̌𝗲𝗻𝗲𝗷 𝗽𝗿𝗼𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲 aj o 𝗽𝗼𝗵𝘆𝗯𝗼𝘃𝘆́𝗰𝗵 𝗽𝗿𝗼𝗯𝗹𝗲́𝗺𝗼𝗰𝗵 𝘃 𝗻𝗲𝘀𝗸𝗼𝗿𝘀̌𝗼𝗺 𝘃𝗲𝗸𝘂. V osvedčených tipoch poradíme ako 𝘇𝘃𝗶𝗲𝗿𝗮𝘁𝗸𝗮́𝗺 𝘀 𝗮𝗿𝘁𝗿𝗶𝘁𝗶́𝗱𝗼𝘂 tiež pomáhajú homeopatiká a ako môžeme homeopaticky ošetriť 𝗿𝗮𝘀𝘁𝗹𝗶𝗻𝗸𝘆 𝗽𝗼𝘀̌𝗸𝗼𝗱𝗲𝗻𝗲́ 𝗺𝗿𝗮𝘇𝗼𝗺.

Veľmi odborne vám priblížime 𝗰𝗲𝗹𝗼𝘀𝘁𝗻𝗲́ 𝗺𝘆𝘀𝗹𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗛𝗮𝗵𝗻𝗲𝗺𝗮𝗻𝗻𝗼𝘃𝗲𝗷 𝗱𝗼𝗯𝘆 v Nemecku.

V histórii vás čaká podrobne spracované 𝗻𝗲𝗼𝗯𝘆𝗰̌𝗮𝗷𝗻𝗲́ 𝗽𝘂𝘁𝗼𝘃𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗱𝘃𝗼𝗰𝗵 Č𝗲𝗰𝗵𝗼𝘃, ktorí priviezli homeopatiu do Neapolu a odtiaľ sa dostala až do Anglicka.

Ak vás tieto témy zaujímajú, najnovšie číslo alebo predplatné na nasledujúce 3 čísla za zvýhodnenú cenu si môžete objednať na webe homeo magazínu: https://www.homeomagazin.sk/objednat/

Prajeme vám príjemné a užitočné čítanie.

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: