Svetová osobnosť homeopatie po prvýkrát na Slovensku

Jedna z najvýraznejších osobností svetovej homeopatie, Jan Scholten, bude po prvý raz prednášať na Slovensku.

Jan ScholtenUdalosť takéhoto významu so svetovou kapacitou v homeopatii je na Slovensku ojedinelá a s nedočkavosťou ju očakáva celá slovenská a česká homeopatická verejnosť.

Homeopatia je medzičasom rozšírenou alternatívou klasickej medicíny, ktorá úspešne lieči akútne i chronické ochorenia pomocou vysoko zriedených liekov bez vedľajších účinkov.

Jan Scholten, novátor na poli homeopatie z Holandska, je autorom revolučného systému, ktorý umožňuje homeopatom jednoduché a presné predpisovanie. Jeho systém skupinovej analýzy a teórie prvkov odhaľuje súvislosti medzi vlastnosťami homeopatických liekov a periodickej tabuľky prvkov.

Na seminári bude prednášať o systéme v homeopatii, ponúkne svoje chápanie evolučného stromu rastlín a odvodí z neho všeobecné princípy. Predstaví rastlinné čelade v súvislosti s 18-timi štádiami, ktoré boli použité pri systemizácii prvkov a ukáže zaujímavé prípady lantanoidov.

Organizátorom semináru je Slovenská akadémia klasickej homeopatie v spolupráci so Slovenskou homeopatickou asociáciou. Seminár sa ukutoční 28.-30.marca 2008 v Levoči.

Informácie o seminári a prihlášky tu.

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: