Homeopatia v Dámskom klube

Homeopatia dostala už po druhýkrát priestor v obľúbenej relácii Dámsky klub.

MUDr. Vladimír Petroci, riaditeľ Slovenskej akadémie klasickej homeopatie a predseda Slovenskej komory homeopatov, predstavil divákom počas niekoľkých vstupov v relácii Dámsky klub homeopatickú metódu liečby a podelil sa o svoje bohaté a dlhoročné skúsenosti s ňou. Aj napriek tomu, že vyštudoval klasickú medicínu, našiel čaro liečebného umenia práve v homeopatii. Homeopatia ho naplno sprevádza už niekoľko rokov. Divákom odporučil tiež niekoľko cenných terapeutických tipov pre domácu samoliečbu.

Pozerajte Dámsky klub z archívu STV 1.

Relácia bola odvysielaná 10.12.2019. Ak ste ju nestihli sledovať v reálnom čase alebo by ste si ju radi pripomenuli, záznam nájdete v archíve RTVS:
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14057/205627?fbclid=IwAR0ij652hUoHXtNn5qYdDtR8VdK3FMyDFbdA6sGqQEcbeX1KUhtWTYN4eTI

Pozrite si tiež záznam relácie z roku 2018

Hosťom bol taktiež MUDr. Vladimír Petroci, ktorý v rozhovore s Ivetou Malachovskou rozprával o svojej ceste k homeopatii, prečo pracuje naplno ako homeopat, aj keď vyštudoval konvenčnú medicínu, spomenul tiež fakty o homeopatii vo svete, o spolupráci klasickej medicíny a homeopatie a prezradil aj pár tipov, ako si pomôcť homeopaticky pri typických jesenných ochoreniach a posilniť imunitu škôlkárov, školákov i dospelých.

Dámsky_klub a Vladimir Petroci


Relácia bola odvysielaná 12.9.2018 a jej záznam si môžete pozrieť v archíve RTVS: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12995/166698#3854

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: