S radosťou vám predstavujeme novinku na slovenskom trhu – časopis HOMEO magazín pre všetkých. Je určený pre homeopatov, terapeutov, rodičov a ľudí všetkých vekových kategórií, ktorí sú otvorení iným liečebným prístupom alebo uprednostňujú prírodné metódy liečby.

Prvé úvodné číslo Homeo magazínu

Aktuálne prvé číslo Homeo magazínu je už na svete a je zamerané pre obdobie detského veku, no nájdete v ňom veľa zaujímavého čítania aj pre ostatné vekové kategórie.

Homeo magazín

Homeopatia je jemná, bezpečná a mimoriadne účinná metóda, avšak o jej účinnosti ešte stále mnohí ani netušia, preto veríme, že tento Homeo magazín prispeje k lepšiemu a zároveň širšiemu povedomiu medzi ľuďmi a že sprostredkované informácie sa stanú zdrojom inšpirácie aj pre tých, ktorí sú voči homeopatii skeptickí.

V čom je HOMEO magazín výnimočný

  • Praktický – obsahuje články s najpoužívateľnejšími homeopatikami pre daný problém.
  • Konkrétny –  nájdete v ňom články o konkrétnych situáciách liečených homeopaticky.
  • Nadčasový – články budú aj s odstupom času vašim praktickým sprievodcom pri homeopatickej liečbe.
  • Profesionálny – pripravujú ho profesionálni homeopati zo Slovenska a rôznych krajín sveta.

Kde sa dá HOMEO magazín kúpiť

Časopis zakúpite vo väčších obchodných centrách v stánkoch Mediaprint-Kappa. Okrem toho v Bratislave ho nájdete aj v lekárňach IRIS a Vicky Wall, v Nitre v lekárni HOMEO Centrum.

Homeo magazín si môžete kúpiť aj prostredníctvom eshopu na jeho domovskej webovej stránke www.homeomagazin.sk
Využiť môžete aj možnosť predplatného so zľavou. Cena predplatného na celý rok je 24,- Eur namiesto pôvodných 30,- Eur a k nemu získate navyše praktický darček podľa Vášho výberu – tričko, šiltovku alebo tašku s motívom homeopatie.

Obsah prvého čísla

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: