HOMEO magazín – Závislosti

Hlavnou témou jarného čísla sú Závislosti

Homeopatia vie byť nápomocná pri rôznych závislostiach – alkoholickej, fajčiarskej, drogovej, závislosti na liekoch, jedle, sladkostiach, sexe, aj na manželovi. Viacero prípadov spája závislosť na marihuane a v každom pomohlo iné homeopatikum, to je krásna ukážka homeopatie v praxi. Najrozšírenejšou ničivou závislosťou je u nás stále alkoholizmus, ktorý zničil už veľa rodín aj jednotlivcov, a tieto prípady sú drsne reálne.

závislosti

Závislosťami sú aj detské zlozvyky ako obhrýzanie nechtov, vŕtanie v nose, cmúľanie palca, ťahanie až trhanie vlasov aj rôzne tiky a zášklby.

V rozhovore s írskym homeopatom Declanom Hammondom sa dozviete, že máme skutočný liek pre telo aj dušu. Declan pracoval veľa rokov v programe pre pomoc závislým od tvrdých drog. Má komplexné skúsenosti s týmto problémom a cítiť to aj v jeho prípadoch.

V tehotenskej poradni poradíme s rôznymi chuťami a výkyvmi nálad.

Predstavíme Vám úplne novú knihu o homeopatii pre deti, asi jedinú v našich končinách. Bunkové soli, ktoré pomáhajú pri chudnutí predstavíme v našom seriáli.

Prinesieme Vám aj päť Bachových kvetových esencií, vhodných pri rôznych citových závislostiach (na vďačnosti, na dokonalosti, na starých časoch, na svojich blízkych). Predstavíme homeopatiká z mliek cicavcov, ktoré sú často indikované v prípadoch závislostí.

V ďalších rubrikách sa dozviete…

V rubrike Homeopatia vo svete si môžete urobiť prehľad o homeopatikách pri odvykaní od opioidov. Prostredníctvom provingu si priblížime starodávnu liečivú bylinu Artemisia vulgaris – Palinu pravú aj jej prípad závislosti na perfekcionizme.

Bol autor Winnetoua homeopat? Dozviete sa v pútavej rubrike Z histórie homeopatie.

V osvedčených tipoch pomohli homeopatiká pri more králikov a vrede na rohovke psa. Z agrohomeopatie to budú najčastejšie choroby ruží, s ktorými sa už stretli všetci pestovatelia.

Homeopatia je pre všetkých, len o nej musia vedieť. Preto by sme ju radi približovali stále novým záujemcom o prirodzenú zdravotnú starostlivosť. Ak vás tieto témy zaujímajú, najnovšie číslo alebo predplatné na nasledujúce 3 čísla za zvýhodnenú cenu si môžete objednať na webe homeo magazínu: https://www.homeomagazin.sk/objednat/

Prajeme vám príjemné a užitočné čítanie.

Zdieľajte ďalej:
Na podobnú tému: