S homeopatiou som sa stretla pred 3 rokmi a nedám na ňu dopustiť. 

ALE AKO TO CELÉ ZAČALO.

Pred 9 rokmi som ochorela na rakovinu prsníka. Nasledovala operácia, ožarovanie a množstvo opakujúcich sa lekárskych vyšetrení a liečby.

A STRACH O ŽIVOT. 

Prognóza bola výborná, nebolo treba ani chemoterapiu. Lenže vo mne stále niečo tlelo "čo ak". Pocity úzkosti a strachu sa ma zmocňovali pri každej kontrole na onkológii. 

AŽ SA JEDNÉHO DŇA CHOROBA VRÁTILA.

Rada by som sa podelila s mojím homeopatickým akútnym príbehom. V lete ma uštipla zablúdená včela. Napriek okamžitému odstráneniu žihadla a zároveň vďaka faktu, že bol minulý rok hmyz veľmi agresívny, uštipnutie extrémne bolelo a predlaktie opuchlo ako moje dva. V práci mi automaticky podali antihistaminikum a ľad. Po cca 2 hodinách, predlaktie naďalej opúchalo a tak som siahla po homeopatiku Apis 30C ktorý som striedala s Ledum 30C v časových intervaloch 15 minút. Postihnuté miesto začalo pomaly odpúchať, menej bolieť, ale stále to nebolo ono. Po hodine som sa rozhodla zvýšiť potenciu na 200C. Po podaní nasledovala okamžitá úľava. Opuch a bolesť boli do 24 hodín nenávratne preč.

Diana Čendulová

Foto:pixabay.com

Približne pred  10 - 12 rokmi som mala silné bolesti v kolene. Tento stav pretrvával približne rok. Navštevovala som ortopéda, riadila sa jeho pokynmi, no stav sa zlepšoval iba sporadicky a bodavé bolesti ustúpili len na krátko po užití analgetík. Počúvla som radu mojej dcéry a obrátila sa na homeopata.