Počas týždňa homeopatie 2018 (World Homeopathy Awareness Week 2018 – WHAW) v dňoch 10. - 16. apríla informujú homeopati na celom svete verejnosť o efektívnej, rýchlej a bezpečnej starostlivosti v období počas tehotenstva a pôrodu.

Homeopatia je určená pre všetky vekové kategórie a štádiá života. Je to veľmi prirodzený a šetrný spôsob podpory zdravia.

Bezpečná a jemná homeopatia je voľbou tehotných žien na celom svete už viac ako 200 rokov. Pomáha udržať matky a bábätká zdravé. Taktiež pomáha zmierniť alebo úplne odvrátiť bežné problémy pred, počas a po pôrode. Využívajúc prirodzené telesné procesy pôsobia homeopatiká v harmónii s telom. Zároveň každé zlepšenie vášho vlastného zdravotného stavu prinesie osoh aj vášmu bábätku.

Ešte väčšou záhadou je, prečo vedci pokračujú v popieraní jej účinnosti aj napriek narastajúcim dôkazom, že homeopatia je účinná.  

Bola som oddanou vedkyňou, ktorá sa práve chystala na doktorát v neurovede, keď ma homeopatia z ničoho nič „zdvihla zo stoličky“.

Veda je mojou vášňou od mojich 11 rokov, kedy som začala študovať biológiu u pána Hopkinsona. Keď som mala 21 rokov, bola som na jednej párty, ktorá zmenila chod môjho života. Vtedy som o homeopatii ešte nič netušila. Myšlienka, že jedného dňa by som sa stala homeopatkou sa mi zdala prinajmenšom smiešna.  

Drahý darca!

 

Tešíme sa, že si rozhodol takýmto spôsobom podporiť homeopatiu na Slovensku a veľmi pekne ďakujeme za tvoj dar!

 

Srdečne pozdravujeme,

tím Slovenskej komory homeopatov

Mnohí uznávaní hudobní géniovia, umelci, politici i vedci 19. a 20.storočia využívali liečebné prínosy homeopatie a obhajovali jej účinnosť. Existuje o tom množstvo písomných podkladov, na základe ktorých napísal známy americký homeopat Dana Ullman knihu The Homeopatic Revolution. Zaznievajú v nej mená ako J.W.Goethe, M.Twain, Gabriel G.Marquez, N.Paganini, F.Chopin, L.Beethoven, R.Wagner, Tina Turner, Annie Lennox, Tony Blair a mnoho ďalších osobností.

„Myslím si, že ľudia neakceptujú princípy homeopatie kvôli svojej nevedomosti. Avšak v prípade, ak  ide o ľudské životy, je nevedomosť zločinom. Ak je človek otvorený a má k dispozícii informácie o homeopatii, nemal by ich odmietnuť. Nemá inú možnosť. Aj ja som sa musel stať prívržencom homeopatie potom, čo som bol s týmito informáciami konfrontovaný. Nemal som na výber, pokiaľ som chcel zostať aj naďalej čestným človekom. ... Pravda musí byť vyjsť najavo, niet inej možnosti.“

––Sir John Weir, lekár kráľa Juraja VI a štyroch generácií britských monarchov.