Pozývame Vás na seminár Dr. Markusa Kuntoscha z Nemecka, ktorého už poznáme z jeho prvých dvoch seminárov. Obľúbili sme si ho pre jeho hlboké znalosti, zrozumiteľnosť s akou ich vie predať ďalej a priateľskú povahu.

Markus pracuje spolu s Dr. Ulrichom Welte v ambulancii vydavateľstva Narayany v Kanderne v Nemecku. Obaja majú veľmi bohatú prax a sú priamo v zdroji nových poznatkov Nemecka a celého sveta. (Narayana sa stala najväčším svetovým vydavateľom homeopatickej literatúry.) Dr. Kuntosch vydal knihu o vtákoch.

Hlavné témy:
Nové poznatky o vtákoch – najmä o krkavcovitých (corvideae);
Homeopatia v pediatrii – rôzny spôsob odoberania prípadu v jednotlivých obdobiach života dieťaťa, čo je zvláštne, čo bežné v určitom období;
Nové prípady rastlín;
Používanie farieb ako ďalšej informácie pri vyšetrení.

Miesto:
Ekonomická univerzita (Dolnozemská 1, 852 35 Bratislava).

Z hotela Nivy alebo Echo sa tam dostanete autobusom 98, ktorý ide cez Bajkalskú ulicu. Vystúpte na prvej zastávke za mostom cez Dunaj. Na opačnej strane cesty ako je zastávka je Ekonomická univerzita.

Ubytovanie: každý účastník si objednáva ubytovanie sám. Odporúčame ubytovacie zariadenia, s ktorými máme dohodnuté nižšie ceny:

Hotel Aston, www.hotelaston.sk, odporúčame tento kvalitný 4 hviezdičkový hotel, kt. sa nachádza hneď vedľa budovy COOP Produkt, v kt. sú základné semináre. V piatok, sobotu a nedeľu je nižšia cena 45 € (bez raňajok a parkovania, je to cena za izbu, je jedno, či bude ubytovaná 1 alebo 2 osoby) alebo 55 € na jedného (už aj s raňajkami (12€) a parkovaním (12€). Aby ste dostali tieto ceny, musíte sa odvolať na moje meno – Dr. Vladimír Petroci alebo našu firmu – PETROCI s.r.o., pretože máme dohodu s hotelom). Od pondelka do štvrtku je naša znížená cena cena bez raňajok a parkovania 65 € za izbu.

Hotel Echo – dohodnuté nižšie ceny: 25 € za jednotku, 30 € za dvojku, 40 € za trojposteľovú izbu.

Slovenská zdravotnícka univerzita na Kramároch, Limbová ulica (oproti Fakultnej nemocnici) – https://www.szu.sk/index.php?id=156
– kontakt pani Fančová: 02/59370 684, Jana Penevová tel.: 02/59370 672. Ceny: 12 – 30 €, podľa typu izby a obsadenosti 1 alebo 2 ľuďmi. Odporúčame pozrieť si cenník na vyššie uvedenom linku. (Samozrejme, náš seminár nie je oficiálna akcia SZU.)

Časový plán:
9. 11. 2018: Registrácia účastníkov 11.00 – 12.00. Prednášky od 12.00 do 18.30 hod.
10. 11. 2018: od 9.00 do 18.30 hod, prestávka na obed 13.00 – 14.30.
11. 11. 2018: od 9.00 do 14.00 hod.

Poplatok za seminár:
3-dňový seminár: 95
,- EUR.

Absolventi SAKH, členovia SKH, SLHS, ČHA a ČLHS majú zľavu 10 €.

Študenti SAKH majú vstup na základe semestrálnych platieb.

Prihlášky na seminár: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., mobil: 0948 127 733

Viac informácií o seminári na https://www.akademiahomeopatie.sk/event/markus-kuntosch/