Dr. Yogesh Sehgal z Indie zavíta opäť do Bratislavy. V dňoch 5.- 8 októbra 2018 sa s nami opäť podelí o svoje prípady z praxe a najnovšie poznatky v Sehgalovej metóde.

Súčasťou seminára budú aj praktické vyšetrenia naživo, ktoré sa budú konať v pondelok 8.10.2018 od 9.00 do 15.00 hod.

Témy:
Veľa rýchlych tipov na predpis.
Tipy na odlíšenie liekov.
Liečba rakoviny – ukážky prípadov.
Videá detských pacientov.
Lieky z rubriky “Hopeful” (plný nádeje).

Časový plán: Seminár je trojdňový. Začneme v piatok ráno registráciou od 11.00. Prednášky začnú od 12.00, do 18.00, v sobotu 9.00 – 18.00, v nedeľu od 9.00 do 14.00. V pondelok bude praktická časť – tri živé prípady, od 9.00 do 15.00.

Miesto: Ekonomická univerzita, Dolnozemská 1, Bratislava.

Účastnícky poplatok: Poplatok za seminár je 95 €. Členovia SKH, SLHS, ČHA, ČLHS majú zľavu 10 €. Študenti SAKH majú vstup na základe semestrálnych platieb.

Praktická časť: Dr. Yogesh Sehgal vyšetrí troch pacientov pred študentami. Táto praktická časť bude v budove COOP Produkt, Mliekarenská 10, Bratislava, od 9.00 do 15.00. Poplatok pre študentov je 25 € na tento deň.

Pre viac informácií o organizácii seminára a možnosti ubytovania navštívte stránku https://www.akademiahomeopatie.sk/event/dr-yogesh-sehgal/

Počas celého trvania seminára bude k dispozícii na predaj odborná homeopatická literatúra.